Wyposażenie krojowni

  • zadzwoń teraz!
  • zapraszamy do kontaktu!

Piły taśmowe do drewna i plastiku

W obróbce materiałów trwałych, zarówno pochodzenia naturalnego, jak i tworzyw sztucznych, wymagane jest stosowanie urządzeń możliwie najbardziej precyzyjnych, wydajnych, a przy tym trwałych.

technologiczny przyczynił się do zróżnicowania oferty narzędzi tnących, dzięki czemu, możemy oferować Państwu wiele sprawdzonych produktów, przygotowanych fabrycznie do efektywnej pracy. W asortymencie sklepu znajdziecie Państwo maszyny, stanowiące niezbędne wyposażenie krojowni oraz zakładu stolarskiego.

Piły taśmowe do plastiku i drewna sprzedajemy o dowolnej długości – z metra, w przygotowanych pierścieniach lub bez końca, spawane, dzięki czemu mogą Państwo dobrać komponent najlepiej pasujący do wyposażenia krojowni.

Dostępne w asortymencie piły taśmowe do drewna, plastiku i tworzyw sztucznych, charakteryzuje zróżnicowanie ząbkowania. Oferujemy elementy tnące do krajarek przenośnych i maszyn stacjonarnych o ząbkowaniu zwykłym, zakrzywione, dodatkowo zaostrzone, a także z trwale utwardzonymi końcówkami zębów. Wszystko to, by poprawić jakość i wydajność pracy w Państwa zakładzie.

Skontaktuj się z nami

..a my odpowiemy na kontakt tak szybko jak to tylko możliwe!

Prosze o wpisanie imienia i nazwiska Prosze o wpisanie tematu wiadomości
Prosze o wpisanie wiadomości
Dziękujemy! E-mail został poprawnie dostarczony.

+48 507 359 312

PPHU AR-NI Artur Nicowski
ul. Mieszczańska 5/47, 93-322 Łódż
NIP: 729-011-42-17

Biuro: ul. Białych Róż 13, 91-179 Łódź

biuro@krojowniaserwis.eu

Mówię po niemiecku