Wyposażenie krojowni

  • zadzwoń teraz!
  • zapraszamy do kontaktu!

Noże taśmowe do tekstyliów i tkanin

Stopień automatyzacji w przemyśle maszynowym zwiększa się z roku na rok. W związku z dynamizmem zmian, wyposażenie krojowni często wymaga modernizacji lub reorganizacji. Zakłady, w których rozpoczyna się proces przekształcania materiałów w odzież, stają przed wyzwaniem, związanym z usprawnieniem codziennej pracy.

Urządzenia wykonujące automatyczne cięcia i wykroje, posiadające noże taśmowe do tekstyliów i tkanin technicznych wymagają nadzoru, okresowej konserwacji i serwisowania. Zajmujemy się zarówno serwisem, jak i sprzedażą profesjonalnych maszyn, ich podzespołów i pojedynczych komponentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo noże taśmowe do tkanin i tekstyliów, z metra, w gotowych nawojach oraz zamknięte. Produkty z naszego asortymentu, o zróżnicowanym uzębieniu (gładkie, zębate, o regulowanej wysokości) pasują do wszystkich typów maszyn, stanowiących podstawowe wyposażenie krojowni. Na życzenie dokonujemy oceny stanu technicznego posiadanego w parku maszynowym sprzętu i doradzamy w wyborze odpowiednich, zamiennych części tnących.

Skontaktuj się z nami

..a my odpowiemy na kontakt tak szybko jak to tylko możliwe!

Prosze o wpisanie imienia i nazwiska Prosze o wpisanie tematu wiadomości
Prosze o wpisanie wiadomości
Dziękujemy! E-mail został poprawnie dostarczony.

+48 507 359 312

PPHU AR-NI Artur Nicowski
ul. Mieszczańska 5/47, 93-322 Łódż
NIP: 729-011-42-17

Biuro: ul. Białych Róż 13, 91-179 Łódź

biuro@krojowniaserwis.eu

Mówię po niemiecku