Wyposażenie krojowni

  • zadzwoń teraz!
  • zapraszamy do kontaktu!

Noże do cutterów

Współczesny przemysł opiera się w dużej mierze na automatyzacji procesów wytwórczych. To ona zapewnia wysoką wydajność i powtarzalność produkcyjną. W związku z tym, w branżach, w których działalność opiera się na przetwarzaniu tkanin odzieżowych, tekstyliów technicznych oraz skóry, pracę ręczną zastępują roboty, między innymi cuttery. Z uwagi na ciągłą eksploatację, wymagają one jednak nadzoru funkcyjnego, konserwacji i okresowego serwisowania.

Zajmujemy się doradztwem i sprzedażą odpowiednich komponentów, między innymi noży do cutterów. Pomagamy w wyborze odpowiedniego rodzaju mocowania, zwracając również uwagę na trwałość materiału, z jakiego powstały. W ofercie posiadamy noże do cutterów znanych i cenionych marek, takich, jak Bullmer, Gerber i Investronica.

Zróżnicowany asortyment pozwala na dopasowanie noża do rodzaju ciętego materiału oraz częstotliwości i intensywności pracy. Dobierzemy produkt do określonych indywidualnie potrzeb, również pod kątem odporności na zużycie cierne oraz twardości, by ostatecznie Państwa ploter zyskał oczekiwaną wydajność i żywotność.

Skontaktuj się z nami

..a my odpowiemy na kontakt tak szybko jak to tylko możliwe!

Prosze o wpisanie imienia i nazwiska Prosze o wpisanie tematu wiadomości
Prosze o wpisanie wiadomości
Dziękujemy! E-mail został poprawnie dostarczony.

+48 507 359 312

PPHU AR-NI Artur Nicowski
ul. Mieszczańska 5/47, 93-322 Łódż
NIP: 729-011-42-17

Biuro: ul. Białych Róż 13, 91-179 Łódź

biuro@krojowniaserwis.eu

Mówię po niemiecku